Pierwsza.com.pl - z nami pierwsza strona w Google jest możliwa Katalog stron www
Z nami pierwsza strona w Google jest możliwa

Nie jesteś zalogowany. Nie będziesz mieć możliwości edycji wpisów. Zarejestruj się lub zaloguj.
 • Rehabilitacja niemowląt Bielsko Biała
  Kłopoty zdrowotne dotyczą nie tylko starszych osób, ale też niestety niemowląt. W przypadku najmłodszych rehabilitacja dzieci Bielsko Biała jest naprawdę wymagana i warto o nią zadbać. Istotny jest każdy wykonany zabieg, który powinien być wykonany na odpowiednim poziomie. Rehabilitacja dzieci Bielsko musi być przede wszystkim bardzo regularna, ponieważ tylko dzięki temu da się uzyskać dobre efekty. Możemy zadbać o zagwarantowanie bogatego wyboru zabiegów jakie potrafimy zapewnić co powoduje, że każdy turnus rehabilitacyjny dla dzieci da wymierne efekty oraz da możliwość poprawić stan zdrowia niemowląt w nim uczestniczących. Zapewniamy też tego rodzajuusługi jak rehabilitacja niemowląt Bielsko Biała.
  Wyświetleń: 349 / Kliknięć: 3 / Szczegóły wpisu
 • Producent opakowań foliowych
  Szukasz wartego polecenia dystrybutora akcesoriów do pakowania? jak najszybciej sprawdź naszą ofertę. Uwzględnia ona najlepszej klasy worki do pasteryzacji i szereg innego typu wyrobów. Sprzedajemy także opakowania doypack, a jeśli potrzebne są Ci worki do sterylizacji, także je u nas nabędziesz. Z przyjemnością podpowiemy przy doborze odpowiedniego produktu. Jako renomowany producent opakowań foliowych zapewniamy doradztwo na najwyższym poziomie. Pełen zakres produktów można obejrzeć na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do jej odwiedzenia!
  Wyświetleń: 69 / Kliknięć: 0 / Szczegóły wpisu
 • Klimatyzator przenośny
  Potrzebujesz grupy, która sprzedaje profesjonalny generator ozonu? Jak najszybciej sprawdź naszą propozycję! Obejmuje ona oczyszczacz powietrza dla alergików i wiele innego typu innowacyjnych przyrządów. Dystrybuujemy także wysokiej jakości klimatyzator przenośny, a nasz doradca wskaże jak wybrać właściwy produkt i opowie o jego zaletach. Jeśli natomiast interesuje Cię, jest klimatyzator i oczyszczacz powietrza w jednym, także go u nas zakupisz. Zapraszamy do wyszukania głównej witryny www i zaznajomienia się z naszą propozycją.
  Wyświetleń: 61 / Kliknięć: 0 / Szczegóły wpisu
 • Podkładki pod myszki dla graczy
  Potrzebujesz przykuwających uwagę rekwizytów promocyjnych, typu podkładka pod mysz? Niezwłocznie zaznajom się z naszą ofertą. Produkujemy podkładki pod myszki dla graczy, a jeżeli interesuje Cię kalendarz podkładka pod mysz, również ją u nas nabędziesz. Oferowane przez nas produkty wykonane są z najlepszej jakości materiałów, dlatego są wysoce wytrzymałe. Ponadto efektownie się prezentują, czego świetnym przykładem jest podkładka pod mysz reklamowa. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą.
  Wyświetleń: 79 / Kliknięć: 0 / Szczegóły wpisu
 • Filtrowanie deszczówki
  Nie masz pojęcia w jaki sposób rozpocząć oczyszczanie wód opadowych? Zadanie to warto powierzyć specjalistom posiadającym wprawę w tym obszarze. Wykorzystujemy wyłącznie nowoczesne metody, typu system oczyszczania wód deszczowych, jakie dedykowane są tak samo przedsiębiorstwom, jak i indywidualnym klientom. Oferowane przez nas systemy, z kategorii separator substancji ropopochodnych, są ekologiczne, a jednocześnie skuteczne. Oferujemy także systemy mające na celu filtrowanie deszczówki i szereg innych urządzeń. Dane na temat metod stosowanych przez naszych ekspertów, dostępne są na głównej witrynie internetowej.
  Wyświetleń: 22 / Kliknięć: 0 / Szczegóły wpisu
Strona główna Zaloguj sięJak dodać wpis Nasze linki Najnowsze Polecane Regulamin Kontakt
Regulamin:
Regulamin katalogu "Pierwsza.com.pl - katalog stron www":

1. Moderator katalogu zastrzega sobie prawo do edycji, a także usunięcia dowolnego wpisu, bez podania przyczyn.

2. Wszystkie wpisy są sprawdzane przez moderatora przed dodaniem - w tym czasie nie są widoczne w katalogu pierwsza.com.pl

3. Moderacja przeprowadzana jest w możliwie najkrótszym czasie. O wyniku moderacji użytkownik jest powiadamiany drogą e-mailową.

4. Edycji wpisu może dokonać tylko i wyłącznie moderator. Aby dokonać edycji należy skontaktować się z administracją.

5. Administracja nie odpowiada za treść danych podanych przez użytkowników.

6. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za nie przestrzeganie Praw Autorskich na stronach użytkowników.

7. Nie akceptujemy stron o charakterze erotycznym, nakłaniających do przemocy oraz sprzecznych z polskim prawem. Nie akceptujemy również stron o tematyce związanej z bukmacherstwem.

8. Opis strony oraz jej główna wersja językowa musi być w języku polskim.

9. Wpisy typu "link zwrotny" będą usuwane w momencie usunięcia linku zwrotnego ze strony dodanej do naszego katalogu.

10. Blogi bezpłatnie można dodawać jedynie jako wpis typu "link zwrotny". Korzystając z tej formy wpisu blogi można dodać jedynie do kategorii "blogi" oraz podkategorii w niej znajdujących się.

11. Strona, aby mogła zostać zaakceptowana musi mieć opis i tagi zgodne z jej tematyką.

12. Strona, aby mogła zostać zaakceptowana, musi pasować tematycznie do wybranej kategorii.

13. Podczas dokonania wpisu należy podać adres strony głównej. Podstrony i subdomeny nie będą dodawane do katalogu.

14. Wpisy typu Link zwrotny w przypadku nie znalezienia podczas moderacji oraz w późniejszym czasie linku zwrotnego na wskazanej przez użytkownika stronie będą usuwane.

15. Wykaz profitów jakie daje poszczególny typ wpisu oraz jego koszt przedstawia Tabela 1 - na dole niniejszego regulaminu.

16. Wpisy darmowe oraz z linkiem zwrotnym ważne są bezterminowo.

17. Wpis Premium jest ważny przed 30 dni, wpis Gold 90 dni od momentu akceptacji przez moderatora. Po upływie tego okresu wpis zmienia typ na Darmowy i jest ważny bezterminowo.

18. Dla wpisu Standard, Premium oraz Gold płatności odbywają się przy pomocy Multikodu, który można nabyć poprzez płatności on-line.

19. Dla wpisu Standard, Premium oraz Gold opłata pobierana jest wyłącznie za moderację wpisów, dodanie wpisu do katalogu bezpłatne.

Regulamin obowiązuje od dnia 2020-05-06 do odwołania.

Tabela 1
Typ wpisu
Strona maksymalnie w kategoriach
Maksymalna ilość słów fraz kluczowych
Wymagany unikalny opis strony
Minimalna ilość znaków w opisie strony
Maksymalna ilość znaków w opisie strony
Dozwolone linki w opisie
Link bezpośredni w dziale polecane strony
Wymagany link zwrotny
Strona wyświetlana losowo najwyżej w swoich kategoriach, wyróżniona ramką
Strona wyświetlana losowo w widocznym miejscu na stronie głównej
Czas trwania wyróżnień dni
Koszt rozpatrzenia wpisu - płatność on-line
Wpis darmowy możliwy tylko w następujące dni tygodnia: poniedziałek, środa, piątek, niedziela
pierwsza.com.pl © 2020 - katalog stron www | Mapa strony
powered by: skrypt katalogu otwarty.pl mini mod v2.0 | eYou | eHO
modified by: agencja reklamowa & kosmetyka & pozycjonowanie